Świat nowinek RTV – AGD

Przegląd nowości, ofert i najlepszych promocji ze świata RTV/AGD

Sprzęt RTV

Oryginalne prezenty na walentynki — czyli jakie?

Oryginalne prezenty na walentynki — czyli jakie?

Święto zakochanych jest w Polsce obchodzone z coraz większą pompą. Bez względu na to, jakie ma się do niego podejście, warto uczcić dzień 14 lutego, wręczając ukochanej osobie czy sympatii jakiś prezent. Z pewnością będzie jej miło, a jego znalezienie nie musi być wymagające. Sprawdź, na co warto postawić, by sprawić komuś radość i zaskoczyć nietypowym prezentem.

Upominki na walentynki —  precz z nudą

Na pewno jednym z powodów, dla których wiele osób myśli o święcie zakochanych z niechęcią, jest towarzyszący tej okazji kicz. Słodkie amorki, serduszka, konfetti i pluszaki z napisami „Kocham Cię” faktycznie mogą odstręczać, zwłaszcza w przypadku osób dorosłych czy mających nieco bardziej wyszukane preferencje. Kto jednak powiedział, że tylko takie prezenty na walentynki wchodzą w grę?

Dzień zakochanych można świętować na niezliczone sposoby — tak samo wiele jest podarunków, jakie można stworzyć własnoręcznie lub kupić. Istnieje też złoty środek, swoiste połączenie tych dwóch rozwiązań — prezenty personalizowane. Jest to hit ostatnich lat. Takie podarunki nadają się na wszelkie okazje, a na święto zakochanych tym bardziej, można je bowiem spersonalizować treścią ważną dla dwóch osób.

Personalizowane prezenty na walentynki — co wybrać?

Personalizowanym upominkiem może być wszystko, na czym tylko można umieścić nadruk, a ponieważ obecnie znane są różne formy druku, a także grawerunku, ozdabiać i czynić wyjątkowym w ten sposób można praktycznie wszystko. Warto zatem wybrać przedmiot, który chce się podarować danej osobie ze względu na jej pasje, preferencje czy inne powody, a potem zlecić umieszczenie na nim odpowiedniej treści.

Można to zrobić na dwa sposoby — korzystając z usług podmiotów oferujących takie usługi, czyli drukarni czy przedsiębiorstw grawerujących, jak i kupując upominek w sklepie dającym możliwość naniesienia napisu. W takim miejscu można liczyć na nieskończony wybór produktów, od ramek na zdjęcia, przez kubki i koszulki, aż po kufle do piwa czy deski do krojenia. Pozwala to też wybrać podarek dla osób obu płci.

Wyjątkowy prezent

Najlepsze prezenty na walentynki to te, które wymagają od wybierających je osób nieco inwencji, a także znajomości preferencji drugiej połówki. Warto postawić na podarunki spersonalizowane, są bowiem oryginalne i często też zwyczajnie przydatne.

Udostępnij