Świat nowinek RTV – AGD

Przegląd nowości, ofert i najlepszych promocji ze świata RTV/AGD

Rankingi

Ranking lodówek LG na 2022 – nasze TOP 3

Ranking lodówek LG na 2022 – nasze TOP 3

Poszukując wygodnej, praktycznej i stylowej chłodziarki do swojej kuchni, warto rozważyć asortyment producenta LG – w jego ofercie znajdują się zróżnicowane modele, spośród których każdy ma szansę wybrać idealny dla siebie. Różnią się one rozmiarami, designem oraz funkcjonalnością. Jakie urządzenia są godne uwagi i co je wyróżnia?

Lodówki LG – jakość, funkcjonalność i modernistyczny styl

Każdy element wyposażenia kuchni należy przemyśleć i starannie dobrać, aby spełnił swoją funkcję i ułatwiał codzienne korzystanie z pomieszczenia. Nieodzownym sprzętem jest chłodziarka – bez niej niemożliwe jest dłuższe przechowywanie artykułów spożywczych, dlatego koniecznie trzeba w nią zainwestować. Jej wybór nie powinien jednak być pozostawiony przypadkowi. Warto pomyśleć o lodówkach LG – ten producent oferuje wysokiej jakości sprzęty z różnych półek cenowych. Poniżej przedstawiono ranking 3 polecanych modeli.

Które lodówki marki LG wybrać? Oto najnowsze propozycje!

Zastanawiając się, jakie lodówki LG są godne zainteresowania, warto zapoznać się z tymi modelami:

  • GBB72PZUGN Srebrna NoFrost – precyzyjna kontrola temperatury, równomierne chłodzenie i optymalizacja wilgotności sprawiają, że przechowywane jedzenie pozostaje świeże, nie traci jędrności ani smaku – niezależnie od tego, czy są to owoce, mięso, wędliny, czy inne artykuły żywnościowe. Urządzenie wyposażono w specjalną półkę na wina, dwuczęściową składaną półkę dla optymalizacji wnętrza zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz pojemny zamrażalnik. Co więcej, ten model można obsługiwać zdalnie przy użyciu smartfona z systemem Android!
  • GBB72MCDMN NoFrost – to sprzęt przeznaczony dla miłośników modernistycznego designu, ponieważ obudowa jest utrzymana w kolorze ciemnego grafitu i wykończona w eleganckim macie. Produkt jest cichy i pojemny, a system No Frost zapobiega osadzaniu się lodu i szronu wewnątrz urządzenia. Dzięki temu nie trzeba martwić się o regularne rozmrażanie, a lodówka pracuje wydajniej i pobiera mniej energii. Szklane półki są stabilne i łatwe do utrzymania w czystości, a zamrażalnik umieszczony na dole pozwala na szybkie mrożenie i wygodne przechowywanie w trzech pojemnikach.
  • LG side by side GSLV70MCTF Kostkarka NoFrost – to dwudrzwiowy model przeznaczony dla rodzin wielodzietnych lub mieszkań wieloosobowych. Na uwagę zasługuje nie tylko imponująca pojemność lecz również obecność kostkarki do lodu i dystrybutora wody. Sygnalizacja otwartych drzwi pozwala zadbać o skuteczne chłodzenie, a blokada rodzicielska chroni przed dziećmi.

Warto wybrać lodówki od LG – to gwarancja satysfakcji

Nie da się ukryć, że LG to marka znana i ceniona na rynku urządzeń AGD. Oferuje zróżnicowany asortyment, w którym można znaleźć lodówki dostosowane do indywidualnych preferencji zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki czy ceny. Wystarczy wybrać jeden z modeli zaprezentowanych w powyższym rankingu lub przejrzeć pełną ofertę dostępnych urządzeń tego producenta. Z pewnością każdy wybierze idealny sprzęt dla siebie.

Udostępnij